ga naar de inhoud

VROON OFFSHORE WERKNEMERS EISEN HERVATTING CAO OVERLEG

Ergernis over plotsklapse loonsverhoging maatregel Vroon directie!


Werknemers van Vroon Offshore in Den Helder eisen, samen met hun vakbond FNV/Nautilus International, een cao. Zij willen tegen de wens van hun werkgever in niet op individuele basis gaan onderhandelen over hun eigen loon- en arbeidsvoorwaarden.


Inmiddels heeft de Vroon Offshore directie plotsklaps besloten het personeel 1,5 % loonsverhoging te willen geven, zonder hierover te overleggen met vakbond Nautilus. En zonder over andere belangrijke cao-voorstellen te willen praten.


Nautilus bestuurder en cao onderhandelaar Marcel van Dam: ‘Na maandenlange vruchteloze cao onderhandelingen tussen ons als bond en Vroon offshore had de Vroon directie aangegeven geen cao meer te willen afsluiten. Nu er de nodige publiciteit loskomt naar aanleiding van onze petitie aanbieding vanmiddag komt Vroon ineens, zonder ook maar enige vorm van cao-overleg, met een loonsverhoging van 1,5 % aanzetten. Onze leden zijn zeer ontstemd over deze gang van zaken en willen fatsoenlijk cao-overleg met hun vakbond Nautilus! Duidelijk is dat onze leden een goede CAO willen en niet wensen dat hun bond buitenspel wordt gezet.’

PETITIE AANBIEDING VANMIDDAG
Eerder had de Vroon directie al aangegeven op individuele basis te willen gaan onderhandelen over de loon- en arbeidsvoorwaarden van hun werknemers. De Vroon werknemers wijzen dit echter volledig van de hand en eisen een goede cao!


De Vroon werknemers hebben inmiddels massaal een petitie ondertekend waarin ze dit voorstel naar de prullenbak verwijzen.
Daarom bieden zij vanmiddag een petitie aan de Vroon directie aan op:

Dinsdagmiddag 12 februari a.s., 14.30 uur

Aan: Vroon Offshore directie

Adres: Het Nieuw Werk 88 in Den Helder


Word vandaag nog lid van Nautilus